Starptautiskais loģistikas operators
20
gadi
Mēs esam starptautisks transporta uzņēmums BV Grupa. Jau 19 gadus organizējam kravu pārvadājumus un piegādājam kravas saviem klientiem visā pasaulē. Savā darbā mēs ievērojam trīs principus.
1
Disciplīna
Mēs vienmēr sazināmies un atbildam jebkurā diennakts laikā. Mēs nodrošinām Jūsu personīgo menedžeri, kurš uzņemsies pilnu Jūsu uzdevuma izpildes ciklu.

Mums ir svarīgi, lai Jūsu krava tiktu piegādāta laikā. Tāpēc mēs nenokavējam termiņus un pildām savus solījumus. Vienmēr esam gatavi darīt vairāk, lai izpildītu visus uzdevumus.

2
Kontrole
Mēs uzņemamies visas rūpes: Jums nav jādomā par to, kā noformēt dokumentus un kur atrast noliktavu, mēs parūpēsimies par visām niansēm. Latvijas nacionālās kravas ekspeditoru un loģistikas asociācijas “LAFF” biedri un FIATA Starptautiskās kravu ekspeditoru asociāciju federācijas biedri.

Kravu drošībai mūsu noliktavā ir uzstādītas videokameras. Mums ir noliktavas operatora civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas polise.

Mēs katru dienu sūtām saviem partneriem informāciju par kravas statusu: kurā maršruta punktā tā atrodas, vai viss notiek pēc plāna. Nepieciešamības gadījumā visām precēm nodrošinām apdrošināšanu un darām visu, lai tās piegādātu neskartas un tieši laikā. Jums nebūs jāuztraucas par savu kravu.

3
Jūsu mērķa sasniegšana
Organizējot kravu pārvadājumus, mums ir svarīgi ņemt vērā visas detaļas, lai sasniegtu Jūsu mērķi. Ja ir kāds uzdevums, kas šķiet neatrisināms, pieliekam visas pūles un atrodam nestandarta veidu, kā to atrisināt.

Mūsu loģisti plāno maršrutu, izvēlas optimālo transportu un aprēķina optimālās izmaksas. Piegādājam jebkura izmēra un svara gabarīta un negabarīta kravas. Izvēlamies transportu, ņemot vērā jūsu kravas īpašības: izmērām parametrus, ņemam vērā kravas trauslumu un izmērus. Sūtām kravas ne tikai ar kravas automašīnām, bet arī ar jūras un gaisa kuģiem, kā arī pa dzelzceļu. Piegādājam uz jebkuru pilsētu un valsti.

«
Mūsu devīze ir individuālā pieeja katram klientam. Mēs ņemam vērā Jūsu vēlmes, analizējam katru uzdevumu un esam gatavi tam veltīt pat ārpus darba laiku. Mēs darām visu, lai jūs būtu mierīgs par savu kravu, transportēšanas procesu un piegādes laikiem. Vienkārši pastāstiet mums par savu uzdevumu, pārējais ir mūsu ziņā.
Vitālijs Borodatijs
BV Grupa ģenerāldirektors
Pastāstiet mums
par savu uzdevumu
Aizpildiet pieteikumu, un mūsu menedžeris ar Jums sazināsies vienas dienas laikā, precizēs uzdevumu un aprēķinās kravas transportēšanas izmaksas.
Sazinieties ar mums